İmkanlar

UYDU YAYINI

Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını yurtlarımızda bulunan çok kanlı TV sisteminden LCD ekran farkıyla izleyebilmektedirler.

 GÜVENLİK

New Life 'da misafir giriş ve çıkışları akıllı kart sistemiyle dijital ortamdan takip edilmektedir. İç ve dış güvenlik için New Life kameralarla takip edilip, kayıt altında tutulmaktadır.

 ODALARIMIZ

New Life öğrenci yurdunda odalar tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik, dört kişilik olarak tasarlanmıştır. Odalar beş yıldızlı otel konforunda düzenlenmiş olup misafirlerimizin rahatlığı ön planda tutulmuştur. Odalarda; gardırop, çalışma masası, LCD ekran TV, kablosuz internet, telefon, anatomik yatak, ortak kullanım mutfak nişleri ve her katta arıtmalı su sebili  bulunmaktadır. Duşakabin banyo ve WC alanlarında sınıf malzeme kullanılmıştır.

 İNTERNET

24 saat kesintisiz kablosuz fiber internet hizmeti verilmektedir.

 TEMİZLİK

Deneyimli  görevlilerimiz tarafından  düzenli ve titiz bir şekilde temizlik yapılarak ferah ve hijyenik bir ortam sağlanmaktadır.

 ÇAMAŞIRHANE

New Life öğrenci yurdunda misafirlerimiz çamaşır makinaları, kurutma makinaları ve ütüleri ücretsiz olarak kullanabilmektedirler.

 YİYECEK-İÇECEK

New Life öğrenci yurdunda profesyonel aşçılar eşliğinde yemek hazırlanmakta ve açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Yiyecek ve içecek hizmeti gece 24.00' e kadar devam etmektedir. Temizlik, mutfak ve mutfak personeli yurt yönetimi tarafından titizlikle ve sürekli kontrol edilmekte olup, yiyecekler ve içecekler hijyenik ortamda muhafaza edilmektedir.